Globi

E rëndë/ Emigranti godet me gur në kokë dhe përdhunon policen

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ Emigranti godet me gur në kokë dhe përdhunon

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Napoli ku një emigrant nga Bengala, Indi ka përdhunuar një police në Napoli, e cila sapo kishte përfunduar turnin.

Sipas raportimeve policja u përdhunua në port.Emigranti fillimisht e goditi me gur në kokë. Efektivja është dërguar në spitalin Cardarelli ku ka marrë mjekim.

I akuzuari u arrestua menjëherë nga kolegët e polices. Ai akuzohet për tentativë vrasjeje dhe dhunë seksuale të rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH