Aktualitet

E rëndë/ E mitura bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë në spital

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ E mitura bie në kontakt me rrymën elektrike,

Ka ndodhur një ngjarje e rëndë mëngjesin e sotëm në Tiranë, pasi një 11-vjeçare ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesë dhe ka ndërruar jetë.

Sipas njoftimeve të policisë, ditën e djeshme e mitura është paraqitur në Spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore, por nuk ka mundur t’ia dalë dhe sot rreth orës 08:35 ka ndërruar jetë në spital.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH