Globi

E rëndë/ 53-vjeçari e përdhunoi të miturën, e fotografonte dhe e postonte në internet

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ 53-vjeçari e përdhunoi të miturën, e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Athinë, pasi një 53-vjeçar, i cili drejton një dyqan, ka dhunuar vazhdimisht një të mitur dhe e ka detyruar që të kryej prostitucion.

Mediat në Greqi shkruajnë se ai e fotografonte 12-vjeçaren dhe më pas materialin e ngarkonte në internet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH