Showbiz

E pyesin për Young Zerkën, Ronela kthen përgjigjen epike

Shkruar nga Liberale
E pyesin për Young Zerkën, Ronela kthen përgjigjen epike

Ronela dhe Young Zerka dikur ishin një nga çiftet më të komentuar në media derisa ata i dhanë fund lidhjes, ose të paktën kështu u tha. Pavarësisht ndarjes, Ronela vazhdon të pyetet në emisione për Zerkën.

Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Express Rozë” ku ndër të tjera, u pyet në lidhje me emrin e vërtetë të Zerkës.

“Pse patjetër kjo pyetje?….Nuk e di, t’i hapim pasaportën. Dielli miq, rrezatimi i tij godet, rrezatimi i tij është fatal”, u përgjigj Ronela.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH