Life Style

Foto/ E mbani mend Zhakun? Ja çfarë ka ndodhur me të

               Publikuar në : 15:12 - 07/11/19 liberale

Prezantuesja dhe këngëtarja, Zhaku emri i vërtet i të cilës është Inida Gjata prej vitesh është larguar nga ekrani.

Zhaku tashmë është martuar dhe jeton në Berlin dhe shpeshherë publikon edhe foto me bashkëshortin në rrjete sociale.

Ndërsa sa i përket pamjes, duket se vitet nuk e kanë ndryshuar shumë Zhakun. /Gazeta Liberale

<
>
-640-0-5dc3e316a60c4 -640-0-5dc3e31765196

Tags: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back