Aktualitet

E lanë të plagosur te dera e spitalit, shqiptari ndërron jetë

Shkruar nga Liberale
E lanë të plagosur te dera e spitalit, shqiptari ndërron

Një i ri shqiptar ka vdekur në spitalin e Valencias në Spanjë. Siç raportojnë mediat lokale, i riu, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte lënë i plagosur tek dera e spitalit nga persona të panjohur.

Mjekët e kanë kuruar 23-vjeçarin, por ai nuk ia ka dalë dot dhe ka ndërruar jetë.

Policia është duke hetuar për personat që e lanë të plagosur, për të zbardhur të plotë ngjarjen./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH