Aktualitet

"E goditi me shkop druri", 34-vjeçari vret kunatën në Paskuqan

Shkruar nga Liberale
"E goditi me shkop druri", 34-vjeçari vret kunatën në

Një krim i rëndë në familje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Paskuqan.

Eredet Çapoku, 34 vjeç, për motive ende të paqarta ka goditur për vdekje me mjet të fort (shkop druri) kunatën e tij shtetasen Enkeleda Çapoku,30 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion Paraprak.

Më datë 09.01.2020 rreth orës orës 23:40, në Paskuqan shtetasi E. Ç.,34 vjeç, për motive ende të paqarta ka goditur për vdekje me mjet të forte (shkop druri) kunatën e tij shtetasen E. Ç.,30 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Policia ka shkuar mënjëherë në vendngjarje, dhe ka shpallur në kërkim policor shtetasin E. Ç, i cili pas ngjarjes është larguar

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH