Showbiz

"E gëzofsh o luan"/ Fansi i dhuron Luiz Ejllit një makinë të tipit BMV

Shkruar nga Liberale
"E gëzofsh o luan"/ Fansi i dhuron Luiz Ejllit një

Një video po qarkullon në rrjet për personazhin më të përfolur të momentit Luiz Ejllin. Një video ku duket se këngëtari pas mbarimit të “BBVA” e pret një surprizë shumë e bukur nga fansi i tij.

“E gëzofsh o luan”- shkruan fansi

Bëhet fjalë për një makinë BMV. Por, gjithsesi duhet të presim dhe pak ditë të shohim nëse e gjithë kjo është e vërtetë.

https://www.tiktok.com/@bbva_3/video/7227268834594508037?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7158552741660870149

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH