Life Style

E akuzuan për abuzim seksual, Justin Bieber padit dy vajzat

               Publikuar në : 17:00 - 26/06/20 liberale

Javën e kaluar tabloided dhe rrjetet sociale u mbushën me deklaratat e dy vajzave të quajtura Danielle dhe Kadi të cilat pretendonin se ishin përdhunuar nga Justin Bieber vite më parë. 2 vajzat treguan se ngjarjet e rënda kanë ndodhur respektivisht në vitin 2014 dhe 2015.

Secila prej tyre ka publikuar një shkrim të gjatë duke dhënë detaje rreth dhunës seksuale që pretendohet se është ushtruar mbi to nga këngëtari.

Justin Bieber ka reguar duke dhënë prova që këto vepra kriminale jo vetëm që nuk kanë ndodhur por ai nuk ka qenë fare i pranishëm në vendngjarje.

“TMZ”, ka raportuar se artisti kanadez ka vendosur të hedhë në gjyq vajzat për shpifje dhe e gjithë ngjarja do të hetohet nga Gjykata Supreme e Los Angeles.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back