Aktualitet

Dyshonte se ishte prekur me Covid-19, burri tenton vetëvrasjen

Shkruar nga Liberale
Dyshonte se ishte prekur me Covid-19, burri tenton vetëvrasjen

Një 57-vjeçar ka tentuar të vrasë veten, në banesën e tij në Tiranë, pasi dyshonte ishte prekur me koronavirus.

Mësohet se shtetasi R. Sh. ka tentuar të vrasë veten, duke prerë damarët, por fatmirësisht ka shpëtuar dhe aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

I pyetur nga policia, ai ka deklaruar se veprimin e ka kryer në momente depresive, pasi dyshonte se ishte infektuar me Covid-19.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH