Kronikë

Dyshohet se po përgatitej për kryerjen e një atentati, policia rrethon makinën në Elbasan

Shkruar nga Liberale
Dyshohet se po përgatitej për kryerjen e një atentati, policia

Një makinë është rrethuar nga policia mëngjesin e sotëm në Elbasan, pasi dyshohet se po përgatitej për kryerjen e një atentati.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se dyshohet se makina kishte brenda armë eksploziv dhe para.

Ende nuk ka pistë të qartë rreth situatës ndërsa autoritetet po verifikojnë ngjarjen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH