Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për vitin 2023, 11 dhjetor 2023 sipas Paolo Fox

Shkruar nga Liberale
Dy shenjat më me fat të Horoskopit për vitin 2023, 11 dhjetor

Shenja e parë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, e hënë 11 dhjetor 2023, është ajo e Dashit: Dielli dhe Marsi japin një dëshirë të madhe për të bërë plane dhe programe.

Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Foksit për nesër, është ajo e Peshqve: Jupiteri vazhdon një tranzit të rëndësishëm, Saturni është në fillim të shenjës, plot mençuri.

Poll
SHQIPENGLISH