Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme, e premte 24 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme,

Shenja  e parë më  me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Dashit: gjatë orëve të ardhshme ndjenjat mund të bëhen sërish protagoniste.

Shenja e dytë më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është Ujori: ka ardhur koha të kërkoni atë që është vetëm e juaja dhe t'i rezistoni padrejtësive.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH