Aktualitet

Dy mësuese dhe një edukatore infektohen me Covid në Korçë

               Publikuar në : 17:26 - 21/10/20 liberale

Ditën e sotme në qytetin e Korçës kanë rezultuar pozitivë 25 raste me koronavirus. Sipas Panorama, mes të infektuarëve janë edhe një mësuese dhe një edukatore.

E infektuar ka rezultuar edhe një mësuese në shkollën 9-vjeçare të Bitinckës në Bashkinë e Devollit.

Ndërkohë sot në 24 orët e fundit u testuan pozitivë 297 persona, ndërsa humbën betejën me virusin katër pacientë.

 

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back