Showbiz

Dy gëzime në një ditë! Adelina merr plot dhurata luksoze nga burri

Shkruar nga Liberale

Tre vite më parë, Adelina i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me avokatin maqedonas, Serjoza Markov.

Sot çifti kanë tre vite të martuar dhe në këtë ditë të veçantë ata kanë festuar së bashku, siç shihet edhe nga fotot e publikuara nga Adelina.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1176141,1176142,1176143"]

Në postimet e rradhës këngëtarja tregon se ka marrë plot dhurata luksoze nga bashkëshorti, mes të cilave një parfum.

"Wow", shkruan Adelina krah postimit duke treguar se i ka pëlqyer shumë.

Në të njëjtën ditë çifti ka festuar edhe ditëlindjen e Serjozës. Adelina ka postuar një foto duke i dhuruar një puthje bashkëshortit dhe shkruan: "Urime ditëlindjen gjysma ime! Faleminderit që të kam".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH