Showbiz

Dy ditë para finales, Sara Hoxha paralajmëron Big Brother Vip 3: Nis së shpejti...

Shkruar nga Liberale
Dy ditë para finales, Sara Hoxha paralajmëron Big Brother Vip 3: Nis

Producentja e Big Brother Vip, Sara Hoxha ka bërë një postim në Instagram, ku falenderon të gjithë ekipin e Top Channel për punën e palodhur gjatë këtyre muajve.

Ndër të tjera ajo paralajmëron se Big Brother VIP 3 do nisë së shpejti.

"Edhe dy dite na ndajne nga finalja e madhe e Big Brother VIP dhe kurorezimit te fituesit. Ky sezon ka qene po aq sfidues sa dhe i jashtezakonshem! Ekipi i Top Channel dhe unë personalisht do t’u jemi gjithmonë mirënjohës 36 njerëzve që u hodhën në këtë anije me ne dhe nuk u larguan kurrë, pavarësisht se sa i veshtire u bë deti. Megjithatë, u jam veçanërisht mirënjohëse qindra njerëzve që punuan pafund për t’u sjellë shqiptarëve një dritare hutimi nga realiteti i perditshem për mbi 4 muaj. Shijoni finalen dhe Big Brother 3 ju le takim së shpejti. nderkohe Top Channel ju shoqeron me programacionin e pasur", shkruan Sara.

Kujtojmë se, edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e Big Brother Vip 2.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH