Aktualitet

Dy 'Benza' përplasen 'kokë më kokë', përfundon në urgjencë njëri prej drejtuesve të mjetit

Shkruar nga Liberale
Dy 'Benza' përplasen 'kokë më kokë',

Një aksident është shënuar pak momente më patë në lagjen numër 2 në Kavajë.

Një mjet tip ‘Benz’ me targa AB 598 BI me drejtues Klodjan Muasabelliu është goditur nga drejtuesi i mjetit po tip ‘Benz’ me targa AA 582 PL me drejtues Florjan Sinani.

Mësohet se ky i fundit ka pësuar dëmtime në kokë dhe është nisur drejt spitalit të Kavajës e më pas drejt atij të Durrësit për kujdes mjekësor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH