Aktualitet

Dy aksidente me të plagosur brenda 20 minutave në Tiranë

               Publikuar në : 15:24 - 14/05/21 liberale

Dy aksidente në një hapësirë kohore kanë ndodhur sot në Tiranë. Policia e Tiranës bën me dije se aksidenti i parë ka ndodhur rreth orës 13:55, në rrugën “Jordan Misja” ku mjeti kamion me drejtues E. K., 37 vjeç, ka aksidentuar G. R., rreth 60 vjeç, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë.

Mësohet se i moshuari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë rreth orës 14:15 , tek rrethrrotullimi i “Komunës Parisit”, mjeti me drejtuese S. P., 36 vjeçe, ka aksidentuar një fëmijë me iniciale E. Dh., rreth 8 vjec, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën./tvklan.al

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back