Globi

Durrës, gjendet një grua e mbytur në det

Shkruar nga Liberale
Durrës, gjendet një grua e mbytur në det

Një 69-vjeçarja nga Tirana u gjet e mbytur pranë bregdetit të Durrësit.

Gruaja e moshuar u gjet mbrëmjen e djeshme në breg të detit dhe dyshohet se është mbytur në rrethana ende të paqarta.

Ajo u gjet në zonën e Kavolishencës.

Nga hetimet e para policia sqaroi se e moshuara ishte nga Tirana.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH