Aktualitet

Durrës/ 60-vjeçarja mbytet në det

               Publikuar në : 19:15 - 07/07/20 liberale

Një 60 vjeçare, banuese në Durrës është gjetur pa shenja jetë. Dyshohet se viktima është mbytur duke u larë në det.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back