Kryesore

Duartrokitje e thirrje “Basha, Basha”, ç’po ndodh brenda selisë së PD pas largimit të Berishës

               Publikuar në : 14:07 - 08/01/22 ro ot

Pas largimit të turmës demokratët kanë dalë në korridoret e selisë dhe po duartrokasin.

Demokratët i shoqërojnë duartrokitjet me thirrje “Basha, Basha”. Ndërkohë, mbështetësit e Berishës u larguan nga selia blu pas ndërhyrjes së policisë, FNSH dhe RENEA.

Shihni videon:


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back