1

Dua Lipa bën gjestin në Ditën e Flamurit: Krenare që jam shqiptare

               Publikuar në : 15:57 - 28/11/20 liberale

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa e ka treguar gjithmonë me shumë krenari origjinën shqiptare. Për këtë arsye, nuk kishte si të mungonte një urim i veçantë në 108-vjetorin e pavarësisë.

Dua ka ndarë në Instagramin e saj një foto duke valëvitur në krahë flamurin dhe ka uruar në shqip.

“28 Nëntori! Dita e Flamurit! Krenare që jam shqiptare! Gëzuar ditën e pavarësisë”, ka shkruar këngëtarja.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back