Aktualitet

Droguan 26-vjeçaren dhe abuzuan seksualisht me të/ Arrestohen dy të rinj në Vlorë, në kërkim një tjetër

Shkruar nga Liberale
Droguan 26-vjeçaren dhe abuzuan seksualisht me të/ Arrestohen dy

Dy persona janë arrestuar nga policia e Vlorës ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim për abuzim seksual.

Sipas policisë, dyshohet se tre të rinjtë kanë nxitur një 26-vjeçare që të përdorë lëndë narkotike, dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Në pranga kanë rënë një 31-vjeçar dhe një 28-vjeçar ndërsa në kërkim është shpallur një 32-vjeçar, të tre banues në Vlorë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH