Showbiz

Drake dhe Ed Sheeran, së shpejti në Shqipëri

Shkruar nga Liberale

I ftuar në “Pushime On Top”, menaxheri i VIP-ave, Alesio Alia foli për një koncert që po planifikon të bëjë në Shqipëri.

Menaxheri tha se, kompania e tij ka akses te dy këngëtarët e njohur botërorë, Ed Sheeran dhe Drake, prandaj ka qejf t’i sjellë në Shqipëri.

“Kompania ime ka akses tek këta dy artistë prandaj kam qejf t’i sjell në Shqipëri. Dhe ju e dini që unë e mbaj fjalën”, u shpreh menaxheri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH