Aktualitet

Dorëhiqet gjyqtarja e Apelit të Shkodrës

Shkruar nga Liberale
Dorëhiqet gjyqtarja e Apelit të Shkodrës

Gjyqtarja e apelit të Shkodrës, Marina Rraboshta ka dhënë dorëheqjen nga posti i saj.

Sipas Report Tv, dorëheqja është paraqitur disa ditë më parë në Gjykatën e Apelit të Shkodrës dhe në Këshillin e Lartë të Gjykatës.

Po ashtu, mësohet se KLGJ nuk e ka pranuar ende dorëheqjen e gjyqtares.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH