Aktualitet

Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë

Dorëhiqet Bilbil Aliaj nga drejtimi i Kadastrës së Vlorës.

Lajmi konfirmohet nga korespondenti i Panorama në qytetin bregdetar.

Aliaj u emërua në detyrë në 4 shkurt 2020 dhe e mbajti detyrën për rreth 4 muaj.

Ky është drejtori i pestë i institucionit i larguar nga drejtimi i Kadastrës prej shtatorit 2019.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH