Life Style

Doni ta dini? Ja ku e ka kaluar fundjavën Greg Rama dhe me kë

               Publikuar në : 14:17 - 07/03/20 liberale

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë në një nga club-et e kryeqytetit.

Në një “Instastory” ai ka postuar një foto me reperin Mozzik. Mesa duket Gregu ka konfirmuar me këtë shkrepje se ai është një fans i tij, por pse jo edhe një mik i mirë.

Po ashtu edhe reperi ka publikuar në foto me djalin e kryeministrit Rama dhe e ka etiketuar atë. /Gazeta Liberale

<
>
moz mozilk

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back