Showbiz

Donaldi tha se e pajtoi me Borën, reagon Semi: Nuk dua ta flas për këtë gjë

Shkruar nga Liberale
Donaldi tha se e pajtoi me Borën, reagon Semi: Nuk dua ta

Donald Veshaj në emisionin që drejton së bashku me vëllain, Roemon tregoi që për t’u pajtuar me Borën kërkoi ndihëmn e Semit.

“Takova 4-5 herë Semin. Shumë e lodhshme, o Zot i madh sa më ka lodhur. Shumë punë, derisa tha shkruaji vet se më plase”, rrëfeu Donaldi në “Më ler të flas”.

Ndërkohë, e pyetur sot në “Goca dhe Gra”,  Semi tha se tashmë çdo gjë i përket çiftit dhe ajo nuk do të flasë më situatën e tyre.

“Nuk dua ta flas se u takon atyre për të folur dhe jo mua. Është gjë shumë personale dhe u takon atyre", tha Semi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH