Showbiz

Donaldi poston videon 'funny' ku ironizon Bora Zemanin

Shkruar nga Liberale
Donaldi poston videon 'funny' ku ironizon Bora Zemanin

Tashmë u bë pak kohë që kur Bora dhe Donaldi e kanë pranuar bashkimin e tyre publikisht dhe dihet se vazhdimisht postojnë fotot dhe video të njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Vetëm pak më parë Donaldi ka postuar një video shumë ‘funny’ të Borës, e cila shfaqet duke ecur mes për mes një lëndine me bar në një zonë periferike, vendndodhje të cilën nuk e kanë treguar saktësisht.

Gjatë videos Donaldi e ironizon moderatoren, ku e ka quar edhe ‘gocë fshati’.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH