Showbiz

Donaldi mendon për të ardhmen, Beatrix mërzitet: Ke botën tënde jashtë, më lër mua….

Shkruar nga Liberale
Donaldi mendon për të ardhmen, Beatrix mërzitet: Ke botën

Tashmë prej ditësh marrëdhënia Donald-Beatrix duket se ka filluar të ketë krisjet e para. Teksa aktori po mendonte për botën jashtë dhe kjo duket se nuk i ka pëlqyer aspak Beatrix, e cila u largua prej tij duke i thënë se nuk ka pse të mendojë, kur e ka atë brenda. Gjatë ditëve të fundit ka pasur shumë biseda mes tyre që lidhen me të ardhmen e marrëdhënies dhe me jetën jashtë shtëpisë së Big Brother VIP, ku u krijua afrimiteti dhe lidhja.

Beatrix: Mirë ik me Monikën se ajo të nxjerr nga gjendja.

Donald: Nuk jam në gjendje, mos më fut në atë gjendje.

Donald: Thjesht mos i shiko gjërat ashtu.

Beatrix: Ik ore, pse sheh dritat kot. Çfarë mendon?

Donald: Për botën jashtë.

Beatrix: Çfarë mendon për botën jashtë?

Donald: Çfarë do bëj kur të dal.

Beatrix: Po unë këtu si pemë, faleminderit për mirëkuptimin. Pse mendon për botën jashtë kur më ke këtu brenda mua, gjithë ky yll.

Donald: Ke të drejtë.

Beatrix: Jo nuk kam të drejtë fare. Më lër.

Donald: Mos më lodh se dua të rri kështu, nuk dua të çohem.

Beatrix: Po ik, ke jetën tate dhe botën tate përjashtë. Unë kam botën time këtu brenda momentalisht.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH