Showbiz

“Do të shihemi…”, çfarë po paralajmëron Yll Limani?

Shkruar nga Liberale

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në showbizin shqiptar. Çdo këngë e tij arrin të marrë gjithë vëmendjen e duhur dhe të rrëmbejë menjëherë zemrat e të gjithë publikut.

Ka vetëm pak kohë që kur Ylli ka publikuar këngën e tij të re, e cila titullohet “Spliti”.

Ama duket se shumë shpejt artisti do të publikojë një tjetër projekt, i cili është përsëri një bashkëpunim me artisten Lira Blakaj. Ditën e sotme Ylli me anë të disa Instastory ka treguar se diçka po vjen së shpejti ama nuk dihet nëse ky paralajmërim ka të bëjë me publikimin e këtij bashkëpunimi apo ndonjë projekt tjetër nga këngëtari.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH