Horoskop

Do të jenë më të favorizuara në marrëdhëniet e tyre personale, ja shenjat e horoskopit që i presin ditë të mira

Shkruar nga Liberale
Do të jenë më të favorizuara në marrëdhëniet

Luani

Shumë gjëra po ndodhin në univers, dhe disa prej tyre janë të pakëndshme. Pra, insistoni të bëni më të mirën tuaj. Ju jeni mishërimi i personit të gëzuar që këtë javë merr limonët dhe bën limonadë. Retrogradi i Saturnit ju bën të vështirë në çështjet e karrierës, por preferoni t’i lini mënjanë për momentin, prandaj java juaj do të rrjedhë më e qetë.

Peshorja

Nëse mund të qëndroni me atmosferën që ju jep Hëna në Demi, atëherë ju dhe i dashuri juaj do të çliroheni nga përmbytja e tranzitit të çuditshëm që na goditi të gjithëve nga data 12 deri më 28 qershor 2023. Është një javë e mirë për marrëdhënien që keni , sepse keni vendosur që do të ishte kështu. Po, ju ndjeni presionin e Saturnit retrograd mbi ju, por nuk do të lejoni që energjia e tij negative t’ju pushtojë. Ju bëni gjithçka me ritmin tuaj dhe kjo del pozitivisht.

Peshqit

Mërkuri në një shesh me Venusin vjen në kohën e duhur dhe nuk mund t’ju japë një mundësi më të mirë se kjo për të bërë një bisedë të thellë me partnerin tuaj që të dy e keni shtyrë prej kohësh. Komunikimi është gjithçka në marrëdhëniet e dashurisë dhe falë sekstilit të Venusit me Mërkurin, do të arrini të kapërceni shumë pengesa dhe të kaloni momente të mrekullueshme me partnerin.

Poll
SHQIPENGLISH