Aktualitet

‘Do shkoj në parukeri’, zhduket 18-vjeçarja shqiptare në Greqi

Shkruar nga Liberale
‘Do shkoj në parukeri’, zhduket 18-vjeçarja shqiptare

Një vajzë shqiptare është zhdukur prej mëngjesit të së dielës. 18 -vjeçarja jetonte me familjen e saj në Kretë të Greqisë.

Sipas mediave greke, Esperanca Mustafa është 1.55 metra e gjatë, me flokë dhe sy të zinj. Ditën që ajo është zhdukur, kishte veshur një palë tuta të zeza, atlete të zeza dhe një bluzë.

Ajo u kishte thënë familjarëve se do Ditën që të shkonte në parukeri, por prej asaj dite nuk ka kontaktuar me familjen./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH