Showbiz

"Do jetë një ditë kthese e madhe", parashikimi i Merit për fundjavën

Shkruar nga Liberale
"Do jetë një ditë kthese e madhe", parashikimi i Merit

Astreologia Metri Shehu, në parashimikin e saj për fundjavën, thotë se do ketë realizim planesh, madje për Akrepin thotë se do të ketë një kthesë në jetën e tyre. Më poshtë, parashikimi për çdo shenjë.

Dashi

Sot do merrni nje lajm te mire apo nje propozim pune shume specifik, qe do ju sjelle shume aventure fitime dhe strategji te suksesshme.

Demi

Nje risk i madh qe do merrni ne aspektin ekonomik do ju dale me sukses dhe do filloni nje periudhe te re ne jeten tuaj.

Binjaket

Duhet t'i thoni po nje njeriu te suksesshem qe ju kerkon bashkepunim megjithese e shikoni si rival dhe nuk mundeni ta shikoni dot me sy.

Gaforrja

Do keni nje udhetim pune i cili nga i shkurter do vazhdoje gjate, duke ju futur ne monopate te panjohura, por qe mund te rezultoje si nje eksplorim i suksesshem.

Luani

Nje dashuri e madhe dhe e shndritshme do ju sjelle qetesi, sukses dhe pushtet. Ne punen tuaj mund te keni fitime sot.

Virgjeresha

Bota juaj do pasurohet dhe aty ku ju do donit te shkonit te shikonit boten do vije bota tek ju si nje premtim suksesi.

Peshorja

Mund te keni sukses te madh ne idete, planet apo strategjite tuaja. Do keni nje orientim te sakte dhe madheshtor ne konkluzione e rezultate.

Akrepi

Qellimi i mbijeteses se suksesshme do kthehet ne pushtet te suksesshem. Kjo do jete nje dite kthese e madhe ne mundesite tuaja.

Shigjetari

Ajo qe dini te beni me mire sot vjen si oferte dhe dhurate nga yjet. Ndiqni yllin tuaj dhe asgje nuk mund t'ju pengoje.

Bricjapi

Nese nuk e pranoni mrekulline e nje suksesi atehere mund te tregoni perralla. Ne nje fare menyre do flisni per mrekullite

Ujori

Sot dita i ka te gjitha permasat e duhura per nje mendje inteligjente si ju. Kjo ju dhuron realizim qellimesh dhe boten qe deshironit.

Peshqit

Nese do dini ta perdorni pushtetin do fitoni me drejtesi dhe cdo gje do shkoje mire. Ne te kundert pushteti do behet pika juaj me e dobet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH