Aktualitet

Do i kërkojë Kryemadhit të vendosë maskë? Ja si përgjigjet Basha

               Publikuar në : 13:49 - 25/11/20 liberale

Gazetarët pyetën sot kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën nëse do i kërkojë kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhit dhe aleatëve të vendosin maskën gjatë daljeve dhe lideri demokrat theksoi se apeli më i mirë është shembulli personal që jep, pasi në çdo dalje është me maskë.

“Apeli im është ndaj të gjithë qytetarëve shqiptarë dhe apeli më i mirë është shembulli im personal që prej ditës së parë”, tha Basha. /Gazeta Liberale

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back