Showbiz

Do e shohim sërish në ekran? Balina Bodinaku flet për Big Brother Vip 3

Shkruar nga Liberale
Do e shohim sërish në ekran? Balina Bodinaku flet për Big Brother

Balina Bodinaku ka qenë e ftuar në emisionin “Pardon My French”, ku tregoi rreth eksperiencës së saj në edicionin e parë të Big Brother VIP.

E pyetur nëse do të kishte dëshirë që të ishte pjesë e edicionit të tretë, Balina nuk e mohoi dhe e la të hapur mundësinë.

Do të kishte dëshirë Balina që të ishte pjesë e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”?

"Është edhe shumë i vështirë në njëfarë mënyre edhe i ezauruar, në kuptimin si eksperiencë nga ana ime, padiskutim do të ishte shumë më e lehtë pas herës së parë. Nuk e di por unë gjithmonë mendimet ia kam lënë momentit nuk ka pse të mendoj për to para kohe", ka thënë ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH