Aktualitet

Djegia e makinës në Krujë, shoqërohen në Polici 6 persona

               Publikuar në : 09:41 - 10/05/21 liberale

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në Krujë. Mjeti Volkswagen në pronësi të shtetasit më iniciale S.H ka marrë flakë në parkim.

Deri tani janë shoqëruar 6 persona, ndërsa policia ka sekuestruar edhe pamjet filmike.

Njoftimi i policisë

Më datë 09.05.2021, në orën 22:30, në Krujë ka marrë flakë në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes ku ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit 6 persona, janë sekuestruar pamje filmike si dhe janë kryer disa kontrolle banesash.

Materialet i kaluan Prokuorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back