Kryesore

Djegia e kampit, pamje të rënda të refugjatëve në Greqi

               Publikuar në : 16:46 - 11/09/20 liberale

Pas djegies së kampit në Lesbos, me mijëra emigrantë vijojnë të kalojnë orë tmerri në Greqi, duke fjetur në trotuare, ndërsa të tjerë kanë udhëtuar drejt fshatrave më të afërt për të kërkuar ujë dhe ushqim.

<
>
v1-4 v2-4 v3-4 v4-4 v5-4 v6-3 v7-3 v8-2 v21 v9-2 v10-1 v11-2 v12-1 v13-1 v15 v16 v18 v20

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back