Aktualitet

Dita e parë e maskës me detyrim/ Rama: Super reagim!

Shkruar nga Liberale
Dita e parë e maskës me detyrim/ Rama: Super reagim!

Kryeministri Edi Rama duket mjaft i kënaqur me reagimin e qytetarëve në ditën e parë të vendimit të ri për maska me detyrim në ambiente të hapura dhe të mbyllura.

Rama falënderon qytetarët për vendosjen e maskës teksa thotë se edhe vetë ai u mërzit pak me këtë kufizim, por thekson se më mirë ky taksirat se sa mbyllja prapë në shtëpi me javë të tëra.

STATUSI NGA EDI RAMA

? SUPER REAGIM SOT ME MASKAT EDHE NË RRUGË?

RROFSHI, RROFSHI, RROFSHI, JU DUA SHUMË❤️

Njësoj si ju, kur vura maskën sot sa dola u mërzita pak, po më mirë taksirati i maskës, se sa taksirati i mbylljes prapë në shtëpi me javë të tëra, prandaj faleminderit për mirëkuptimin dhe MBANI MASKËN SAPO DILNI NGA SHTËPIA?

#MbajeMaskën?

#RuajShëndetin?

#ShpëtoJetë?

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/350005736448254

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH