Showbiz

Diola flet për takimin me ish-bashkëshortin pas daljes nga Big Brother Vip: Jam habitur

Shkruar nga Liberale
Diola flet për takimin me ish-bashkëshortin pas daljes nga Big Brother

Nutricionistja Diola Dosti ka folur për herë të parë rreth eksperiencës së saj në Big Brother Vip.

Në një intervistë për Top Albania Radio, ajo tha se, ishte e surprizuar nga reagimi i tij.

“Ish-bashkëshortin e kam takuar të nesërmen dhe më bëri çudi me thënë të drejtën sepse më dha dorën tamam jo si gjithmonë gjysmë”, tregoi Diola.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH