Showbiz

"Dikush tentoi të bënte tatuazh Luiz Ejllin, por ndërroi mendje"

Shkruar nga Liberale
"Dikush tentoi të bënte tatuazh Luiz Ejllin, por ndërroi

Tatuazhisti, Albi Hasgjeta ka qenë i ftuar në emisionin “ABC e Mëngjesit", ku tregoi se një i ri kishte vendosur të bënte tatuazh portretin e Luiz Ejllit.

“Në fakt, ai tentoi, ishte 100% i bindur se do ta bënte, por në momentet e fundit përpara se ta bënte, ne e postuam dhe duke parë komentet e shumta dhe shumica e kritikuan se mund të bësh një familjar, t’i nuk e ke gjë”, tha Albi.

Sipas tij, ky do të ishte një nga tatuazhet më të pazakonta që do të kishte bërë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH