Aktualitet

Digjet një pikë grumbullimi skrapi në Tiranë

               Publikuar në : 15:32 - 03/08/21 liberale

Një zjarr masiv ka rënë sot në mesditë në një pikë të grumbullimit të skrapit.

Policia e Tiranës në një njoftim për mediat sqaron, se zjarri ka rënë orës 14:30, në rrugën “Dine Hoxha” në pikën e skrapit në pronësi të shtetasit F. L..

Sipas informacioneve të deritanishme ka vetëm dëme materiale. Ndërkohë forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për normalizimin e flakëve.

Ndërkohë një grup hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back