Aktualitet

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të Krimeve të Rënda

               Publikuar në : 20:46 - 15/05/19 R Liberale

Një zjarr në rrethana ende të paqarta ka shkrumbuar makinën e bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të natës në kryeqytet në rrugën “Grigor Heba”.

Sokol Binaj është gjyqtar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda dhe ka pasur në shqyrtim një sërë çështjesh të rëndësishme.

Grupi hetimor  vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit./ Gazeta Liberale

(Visited 5 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *