Aktualitet

Moti me diell dhe temperatura të larta në fundjavë

Shkruar nga Liberale
Moti me diell dhe temperatura të larta në fundjavë

Tetori po mbyllet me temperatura të larta, madje ka nga ata që kanë zgjedhur edhe bregdetin për të kaluar disa orë.

Edhe kjo fundjavë pritet të jetë e ngrohtë, ndaj mos rrini në shtëpi.

Temperaturat pritet të shkojnë deri në 29 gradë, teksa thuajse në të gjithë territorin do të mbizotërojë mot i mirë.

Pritet që javën e ardhshme të ketë një rënie të temperaturave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH