Aktualitet

Diell dhe temperatura deri në 26 gradë Celsius

Shkruar nga Liberale
Diell dhe temperatura deri në 26 gradë Celsius

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 3°C në 20°C, në zonat e ulëta nga 08ºC në 25°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 26°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH