Showbiz

Diçka e madhe vjen sot për ju! Luizi bën njoftimin

Shkruar nga Liberale
Diçka e madhe vjen sot për ju! Luizi bën njoftimin

Vetëm para pak javësh pasi u shpall fitues i BBV Luiz Ejlli është rikthyer fuqishëm me projekte të reja të cilat që në ditët e para kanë korrur sukses.

Një javë pasi u shpall fitues ai publikoi këngë Donald Veshaj të titulluar ”Dy shotsa” e cila u pëlqye shumë nga fansat.

Ndërkohë ditën e sotme do të publikohet kënga e tij më e re me titull “Përjetësisht” e cila do të jetë një projekt solo.

Për të gjithë ju që po e prisni me padurim, nuk do t’ju duhet të prisni gjatë pasi kënga do të publikohet sot në orën 19:00. Fansat e tij mund të jenë të entuziazmuar për të dëgjuar zërin dhe stilin e tij unik në muzikë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH