Aktualitet

Dhunoi barbarisht djalin 3-vjeçar të partneres, Apeli e lë në burg

Shkruar nga Liberale
Dhunoi barbarisht djalin 3-vjeçar të partneres, Apeli e lë

Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në burg, Alfred Kazanxhi 35-vjeç, personi i cili dyshohet se ka dhunuar fëmijën 3 vjeç të bashkëjetueses së tij.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur më 24 Prill, dhe pasi u dhunua, fëmija u dërgua në spital me plagë të rënda në kokë, brinjë të thyera e organe të brendshme të dëmtuara.

Sipas policisë, Kazanxhiu e ka dhunuar fëmijën në kohën që nëna e 3-vjeçarit kishte shkuar për të bërë pazar.

35-vjeçari ka mohuar akuzën në gjyqin e zhvilluar në Gjykatën e Tiranës. Ai ka deklaruar se djali ka pësuar fraktura pasi ka rënë nga krevati. Ndërkohë fqinjët kanë treguar se edhe më herët fëmija ka pasur hematoma në fytyrë e trup. Edhe mjekja që e ka ekzaminuar ka deklaruar se është rrahje. Fëmija ndodhet aktualisht në gjendje kritike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH