Aktualitet

Dhuna në Kuvend/ Kryemadhi: Rama ka thënë që druri ka dalë nga xheneti

Shkruar nga Liberale
Dhuna në Kuvend/ Kryemadhi: Rama ka thënë që druri ka

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka folur për mediat pas seancës plenare në Kuvend ditën e stome, e cila zgjati shumë pak për shkak të përplasjeve të ashpra fizike dhe verbale mes deputetëve të opozitës dhe mazhorancës.

E pyetur nga gazetarët nëse linjëzohet me sjelljen e sotme të deputetëve të pozitës në Kuvend, Kryemadhi deklaron se mbështet çdo aksion opozitar.

“Mbështes çdo aksion opozitar.

Rama ka thënë që druri ka dalë nga xheneti.

Kur nuk funksion logjika nganjëherë funksionon dhe logjika e forcës.”-u shpreh Kryemadhi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH