Aktualitet

Del fotoja e 42-vjeçarit që u vra nga kunati në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Del fotoja e 42-vjeçarit që u vra nga kunati në Tiranë

Zbardhen të tjera detaje për vrasjen që zgjoi Tiranën këtë të premte.

Mësohet se Klajdi Shundi e kishte ftuar për darkë kunatin Vladimir Zvezdën për të festuar Vitin e Ri.

Por pas një diskutimi më njeri-tjetrin, ai i mori jetën, duke e qëlluar me thikë në qafë. Mësohet se debati ka nisur në banesë, por më pas dy personat kanë zbritur poshtë ku kanë diskutuar.

Burime pranë grupit hetimor bëjnë me dije se viktima Vladimir Zvezda dhe autori Klajdi Shundi nuk kanë pasur konflikte më parë me njëri-tjetrin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH