Aktualitet

Del fotoja dhe emri i djalit që vrau nënën me thikë

Shkruar nga Liberale

Ky që shihni në foto është autori i vrasjes makabër të nënës së tij në Pogradec.

Krimi i tmerrshëm ndodhi pasditen e sotme në fshatin Buçimas.

Burri i quajtur Olsi Çekiçi, 44 vjeç, është me probleme mendore dhe konsumues i lëndëve narkotike. Ai i preu me thikë në fyt nënën tij Firdes Çekiçi, 70 vjeçe.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH